Chrono onderlinge

Chrono Onderlinge 3 en 4 oktober 2015
Zaterdag 3 oktober
Loopnummers Techn.nummers
Verspringen Hoogspringen
12.30 uur 100 meter JC
13.45 uur 80 meter MC 13.20 uur JC bak 2 14.30 uur MC bak 1
13,05 uur 80 meter JD 14.15 uur JD bak 1 15.00 uur JC bak 2
13.30 uur 60 meter Horden MD 14.30 uur MD bak 2
Speerwerpen Kogelstoten
13.00 uur MD 13.45 uur MC ring 1
15.45 uur 150 meter MC 14.15uur JC
15.15 uur JD
Zondag 4 oktober
Loopnummers
10.00 uur 100 meter H JC Techn.nummers
10,20 uur 80 meter H MC
10,30 uur 80 meter H JD Verspringen
10.40 uur 100 meter Heren Jongens A/B 12.40 uur Dames / Heren bak 1
10.50 uur 100 meter Dames Meisjes A/B 13.00 uur Meisjes C bak 2
13.15 uur C + mini pup (jongens en meisjes ) Bak 3 en 4
13.45 uur Ouders (Dames en Heren) Bak 3 en 4
ClINICS 15.00 uur A pupillen (jongens en meisjes ) Bak 3 en 4
15.15 uur B pupillen (jongens en meisjes ) Bak 2
12.15 uur 60 meter ouders Hoogspringen
12.20 uur 60 meter Jongens A pup 12.30 uur Jongens D Bak 2
12.45 uur 60 meter Meisjes A pup 13.15 uur Meisjes D Bak 1
13.15 uur 40 meter Meisjes B pupillen 14.30 uur Dames / Heren Bak 2
13.30 uur 40 meter Jongens B pupillen
13.40 uur 40 meter Meisjes C pup. + mini    
14.00 uur 40 meter Jongens C pup.+ mini
\
Kogelstoten
12.15 uur Meisjes D ring 1
12.30 uur Jongens C ring 2
14.30 uur 1000 meter JC 13.00 uur Ouders Dames en Heren ring 1
14.50 uur 600 meter MC 13.00 uur Jongens A pupillen ring 2
15.00 uur 1500 meter 10 kamp 13.15 uur Meisjes A pupillen ring 1
15.15 uur 600 meter MD 14.00 uur Meisjes B pupillen ring 2
15.25 uur 600 meter Meisjes C pupillen 14.15 uur Jongens B pupillen ring 1
15.30 uur 600 meter Jongens C pupillen 14.30 uur Jongens D ring 2
15.45 uur 600 meter Ouders 14.45 uur Meisjes C + MINI pupillen ring 1
15.55 uur 1000 meter Meisjes B pupillen 14.45 uur Jongens C + MINI pupillen ring 1
16.00 uur 1000 meter Meisjes A pupillen 15.30 uur Dames / Heren ring 1
16.10 uur 1000 meter JD
16.20 uur 1000 meter Jongens B pupillen Discus/speer/balwerpen
16.25 uur 1000 meter Jongens A pupillen
16.45 uur 800 meter Dames 12.30 uur discuswerpen JC
16.50 uur 1000 meter Heren 12.45 uur Speerwerpen MC
13.30 uur balwerpen B pupillen
Balwerpen Ouders / Pupillen   13.30 uur balwerpen C + MINI pupillen
14.30 uur Speerwerpen Dames / Heren
Jongens Noordzijde Meisjes Zuidzijde 15.00 uur Balwerpen Meisjes A pup
15.00 uur balwerpen Jongens A pup
15.30 uur balwerpen Ouders
Bladwijzer de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.