Uitslagen pupillencompetitie 12 april 2014

Uitslagen Pupillecompetitie 12-apr-14          
                 
                 
Jongens pupillen C              
4x40m      
1 Phanos 1 31.3 sec            
2 ATOS 33.7  sec            
  Phanos 2 dns            
                 
Meerkamp Naam geb Vereniging 40m Verspringen Balwerpen ptn  
1 Ryan van de Pavert 2006 Phanos 7.1 3.36 22.05 1216 ptn  
2 Ids Kok 2006 Phanos 7.9 2.86 22.98 982 ptn  
3 Willem Hammink 2006 Phanos 7.6 2.85 17.52 954 ptn  
4 Emil de Graaf 2006 Phanos 7.6 2.85 16.85 944 ptn  
5 Thomas Wolfert 2006 Hylas 8.0 2.81 18.09 888 ptn  
6 Jonan Haverkamp 2006 Phanos 8.2 2.71 18.38 841 ptn  
7 Pablo da Graca 2006 ATOS 8.3 2.47 16.03 742 ptn  
8 Boris Bax 2006 Phanos 8.1 2.67 10.96 726 ptn  
9 Sam Collingham 2006 Haarlem 8.2 2.70 10.81 713 ptn  
10 Julian Arends 2006 Atos 8.3 2.49 13.94 712 ptn  
11 Teunis Pieters 2006 AAC 8.3 2.61 12.09 704 ptn  
12 Luuk Zuurmond 2006 Phanos 8.2 2.49 12.57 704 ptn  
13 Yom Knapen 2006 Holland 8.7 2.64 14.27 691 ptn  
14 Friso Koedijk 2006 Phanos 8.2 2.07 12.24 614 ptn  
15 Jasper Strijder 2006 Haarlem 8.8 2.36 10.61 556 ptn  
16 Jesse Hermans 2006 ATOS 9.1 2.32 10.35 504 ptn  
17 Jasper van Heusden 2006 ATOS 8.8 2.23 7.70 470 ptn  
18 Lars Verkooy 2006 Holland 9.1 2.16 9.69 459 ptn  
                 
600m 19 deelnemer(s)    
1 Pavert, Ryan van de 24-1-2006 Phanos 2.17.9 min      
2 Kok, Ids 1-1-2006 Phanos 2.25.6 min      
3 Koedijk, Friso 1-1-2006 Phanos 2.27.1 min      
4 Collingham, Sam 9-1-2006 Haarlem 2.27.4 min      
5 Hammink, Willem 1-1-2006 Phanos 2.30.7 min      
6 Pieters, Teunis 1-1-2006 AAC 2.33.8 min      
7 Knapen, Yom 1-1-2006 Holland 2.34.2 min      
8 de Graaf, Emil 1-1-2006 Phanos 2.34.6 min      
9 Bax, Boris 1-1-2006 Phanos 2.34.9 min      
10 Wolfert, Thomas 1-1-2006 Hylas 2.38.5 min      
11 Haverkamp, Jonan 1-1-2006 Phanos 2.42.4 min      
12 Zuurmond, Luuk 1-1-2006 Phanos 2.44.2 min      
13 da Graca, Pablo 27-1-2006 ATOS 2.46.0 min      
14 Strijder, Jasper 21-8-2006 AV Haarlem 2.55.0 min      
15 Heusden, Jasper van 1-1-2006 ATOS 3.04.2 min      
16 Verkooy, Lars 1-1-2006 Holland 3.07.1 min      
  Hermans, Jesse 1-1-2006 ATOS dns min      
  Arends, Julian 1-1-2006 ATOS dns min      
                 
Meisjes pupillen C              
4x40m      
1 Holland 26.6 sec            
2 Phanos 27.4 sec            
3 ATOS 27.6 sec (BM)            
4 Hylas dns            
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn  
1 Daphne Stoop Hylas 2006 7.1 3.32 22.02 1207 ptn  
2 Madelief vd Meulen Holland 2006 7.3 2.95 17.92 1035 ptn  
3 NIgella Negenman Holland 2006 7.5 2.95 16.11 971 ptn  
4 Hope Meijer Phanos 2006 7.3 2.67 13.93 916 ptn  
5 Feline Boissevain Holland 2006 7.7 2.65 11.55 798 ptn  
6 Nora v Seventer Phanos 2006 7.6 2.61 10.08 779 ptn  
7 Marit Brand Hylas 2006 7.7 2.52 9.36 729 ptn  
8 Cato vd Meulen Holland 2006 7.9 2.40 12.34 729 ptn  
9 Julia Janssen ATOS 2006 8.4 2.33 15.82 696 ptn  
10 Stella Kuijs ATOS 2006 7.9 2.18 9.45 629 ptn  
11 Charlotte Recourt Holland 2006 8.7 2.34 10.20 557 ptn  
12 Cecilia Kuipers Phanos 2006 8.9 2.34 11.35 553 ptn  
13 Veronique v Weldam Phanos 2006 9.0 2.02 9.18 434 ptn  
14 Libby Gardener Hylas 2005 9.0 2.34 12.89 382 ptn  
                 
600m      
1 Negenman, NIgella Holland 2.13.8 min          
2 Brand, Marit Hylas 2.26.1 min          
3 Meijer, Hope Phanos 2.30.9 min          
4 Seventer, Nora v Phanos 2.34.9 min          
5 Stoop, Daphne Hylas 2.39.8 min          
6 Meulen, Cato vd Holland 2.41.1 min          
7 Recourt, Charlotte Holland 2.44.5 min          
8 Boissevain, Feline Holland 2.46.0 min          
9 Janssen, Julia ATOS 2.46.9 min          
10 Meulen, Madelief vd Holland 2.48.2 min          
11 Kuipers, Cecilia Phanos 2.48.6 min          
12 Kuijs, Stella ATOS 2.53.3 min          
13 Weldam, Veronique v Phanos 2.54.3 min          
14 Gardener, Libby Hylas 3.11.7 min          
                 
Jongens pupillen B              
4x40m      
1 Holland 27.7 sec sec          
2 Hylas 28.3 sec sec          
3 Phanos 28.4 sec sec          
4 AV Haarlem 29.9 sec   sec          
5 AAC 30.0 sec sec          
  Hylas 2 29.9 sec  (BM) sec          
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn  
1 Levy Folmer Hylas 2005 7.0 3.42 26.12 1300 ptn  
2 Tim de Groot Hylas 2005 7.0 3.24 19.73 1180 ptn  
3 Marijn Dijkstra Hylas 2005 7.4 3.17 21.64 1114 ptn  
4 Rik Grapendaal Hylas 2005 7.7 3.11 25.35 1096 ptn  
5 Xavier Schröder AAC 2005 7.4 3.06 20.26 1073 ptn  
6 Bram Sprengers Haarlem 2005 7.5 3.00 21.08 1054 ptn  
7 Tymo Bouman Haarlem 2005 7.5 3.15 18.45 1046 ptn  
8 Kayo Dussenbroek Hylas 2005 7.5 2.94 21.33 1045 ptn  
9 Finn Rippen Phanos 2005 7.4 3.15 14.73 1008 ptn  
10 Joris Mens Holland 2005 7.3 3.18 12.97 1002 ptn  
11 Noah Oling Holland 2005 7.7 3.01 16.58 955 ptn  
12 Berend Hauwert AAC 2005 8.0 3.00 18.95 938 ptn  
13 Floris Roos Haarlem 2005 7.5 2.77 14.85 915 ptn  
14 Sven Koolmoes Haarlem 2005 7.2 2.75 11.37 907 ptn  
15 Max Engelsman Holland 2005 7.7 2.80 15.34 893 ptn  
16 Taeke Verbree AAC 2005 7.8 2.77 16.00 881 ptn  
17 Teun van Winkel ATOS 2005 8.0 2.80 16.82 867 ptn  
18 Tim Kemmere Phanos 2005 7.7 2.71 14.70 865 ptn  
19 Rafael Goudriaan Phanos 2005 7.5 2.85 10.86 860 ptn  
20 Benjamin Vaessen Phanos 2005 8.2 2.52 20.40 832 ptn  
21 Toon Hooijmaijers Phanos 2005 8.1 2.70 16.37 825 ptn  
22 Rune van Loenen Haarlem 2005 7.8 2.75 11.35 797 ptn  
23 Rutger vd Laar Holland 2005 7.6 2.58 10.80 787 ptn  
24 Jarno Enthoven Haarlem 2005 8.4 2.32 21.75 781 ptn  
25 Jort v Wees Holland 2005 7.4 2.60 8.24 776 ptn  
26 Lasse Houtenbos Hylas 2005 8.0 2.57 11.29 727 ptn  
27 Wesley Selier Hylas 2005 8.3 2.52 11.31 672 ptn  
28 Ole de Jong Holland 2005 8.5 2.42 13.45 661 ptn  
29 Mees Bijker AAC 2005 8.8 2.30 17.40 660 ptn  
30 Ivar Gras ATOS 2005 8.9 2.95 8.83 625 ptn  
31 Beer Elstgeet Holland 2005 8.6 2.73 dns 493 ptn  
                 
1000 meter      
1 Folmer, Levy 1-1-2005 Hylas 3.44.4 min      
2 Wees, Jort v 1-1-2005 Holland 3.56.6 min      
3 Dijkstra, Marijn 1-1-2005 Hylas 3.57.5 min      
4 Mens, Joris 1-1-2005 Holland 3.58.2 min      
5 Groot, Tim de 1-1-2005 Hylas 4.02.6 min      
6 Laar, Rutger vd 1-1-2005 Holland 4.06.0 min      
7 Roos, Floris 1-1-2005 Haarlem 4.06.3 min      
8 Oling, Noah 1-1-2005 Holland 4.13.1 min      
9 Schröder, Xavier 1-1-2005 AAC 4.13.3 min      
10 Koolmoes, Sven 1-8-2005 AV Haarlem 4.15.9 min      
11 Goudriaan, Rafael 1-1-2005 Phanos 4.20.2 min      
12 Rippen, Finn 1-1-2005 Phanos 4.20.8 min      
13 Hauwert, Berend 1-1-2005 AAC 4.21.3 min      
14 Grapendaal, Rik 11-7-2005 Hylas 4.21.7 min      
15 Winkel, Teun van 1-1-2005 ATOS 4.22.9 min      
16 Hooijmaijers, Toon 5-1-2005 Phanos 4.26.7 min      
17 Engelsman, Max 1-1-2005 Holland 4.28.1 min      
18 Sprengers, Bram 31-3-2005 AV Haarlem 4.34.6 min      
19 Jong, Ole de 1-1-2005 Holland 4.35.2 min      
20 Kemmere, Tim 1-1-2005 Phanos 4.41.3 min      
21 Enthoven, Jarno 14-2-2005 AV Haarlem 4.42.8 min      
22 gras, Ivar 1-1-2005 ATOS 4.43.7 min      
23 Selier, Wesley 1-1-2005 Hylas 4.45.1 min      
24 Verbree, Taeke 1-1-2005 AAC 4.49.8 min      
25 Bouman, Tymo 29-1-2005 AV Haarlem 4.50.5 min      
26 Vaessen, Benjamin 1-1-2005 Phanos 4.58.0 min      
27 Bijker, Mees 1-2-2005 AAC 5.15.9 min      
28 Loenen, Rune van 13-4-2005 AV Haarlem 5.17.4 min      
29 Houtenbos, Lasse 1-1-2005 Hylas 5.25.1 min      
  Dussenbroek, Kayo 1-1-2005 Hylas dns min      
  Elstgeet, Beer 1-1-2005 Holland dns min      
                 
Meisjes pupillen B              
4x40m      
1 Holland 28.3 sec          
2 Hylas 32.1 sec          
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn  
1 Roos Nederbragt Holland 2005 7.4 3.18 14.39 1008 ptn  
2 Anne Kreuger Haarlem 2005 7.5 2.94 13.85 932 ptn  
3 Katie Donoghue Holland 2005 8.0 2.52 22.23 888 ptn  
4 Saskia Mens Holland 2005 7.6 2.71 14.18 873 ptn  
5 Meike de Boer Holland 2005 7.7 2.82 11.23 826 ptn  
6 Marijne Repelaer v. Driel Phanos 2005 7.9 2.81 12.27 809 ptn  
7 Floor Frederiks Haarlem 2005 7.8 2.30 14.83 768 ptn  
8 Floortje Moltzer Holland 2005 7.7 2.60 10.07 760 ptn  
9 Jeke Snel Holland 2005 7.8 2.70 7.90 717 ptn  
10 Calotta Baan Phanos 2005 7.9 2.79 7.87 717 ptn  
11 Roos Langman Phanos 2005 8.1 2.76 8.84 702 ptn  
12 Nikki Ravelli Holland 2005 dns 3.28 20.30 696 ptn  
13 Mirre v Seventer Phanos 2005 8.0 2.47 10.31 689 ptn  
14 Fenne vd Kleij Holland 2005 8.1 2.22 11.15 640 ptn  
15 Maaike Binnewijzend Hylas 2005 8.2 2.53 8.74 637 ptn  
16 Lotte Bierman Hylas 2005 8.5 2.46 10.53 616 ptn  
17 Adine Welsink AAC 2005 8.2 2.50 6.99 592 ptn  
18 Yara Zandstra Holland 2005 8.9 2.41 12.18 583 ptn  
19 Bibi Engelen Hylas 2005 8.5 2.35 8.33 549 ptn  
20 Lindsay Hollanders Hylas 2005 8.6 2.08 7.69 466 ptn  
                 
1000m 18 deelnemer(s)    
1 Donoghue, Katie 1-1-2005 Holland 4.19.3 min      
2 Mens, Saskia 1-1-2005 Holland 4.19.6 min      
3 Repelaer v. Driel, Marijne 1-1-2005 Phanos 4.26.5 min      
4 Seventer, Mirre v 1-1-2005 Phanos 4.26.8 min      
5 Nederbragt, Roos 1-1-2005 Holland 4.35.6 min      
6 Boer, Meike de 1-1-2005 Holland 4.41.0 min      
7 Kleij, Fenne vd 1-1-2005 Holland 4.41.8 min      
8 Welsink, Adine 1-1-2005 AAC 4.46.0 min      
9 Snel, Jeke 1-1-2005 Holland 4.47.1 min      
10 Moltzer, Floortje 1-1-2005 Holland 4.48.2 min      
11 Langman, Roos 1-1-2005 Phanos 4.48.9 min      
12 Binnewijzend, Maaike 1-1-2005 Hylas 4.49.7 min      
13 Zandstra, Yara 1-1-2005 Holland 4.50.2 min      
14 Baan, Calotta 1-1-2005 Phanos 4.57.9 min      
15 Bierman, Lotte 1-1-2005 Hylas 5.15.5 min      
16 Hollanders, Lindsay 1-1-2005 Hylas 5.51.4 min      
  Ravelli, Nikki 1-1-2005 Holland dns min      
  Engelen, Bibi 1-1-2005 Hylas dns min      
                 
Jongens pupillen A(1e jrs)              
4x60m      
1 Phanos 1 36.5 sec            
2 Phanos 2 37.8 sec            
3 Hylas 39.3 sec            
4 Holland 40.3 sec            
5 AV Haarlem 43.1 sec            
6 Hylas 2 44.0 sec            
  Holland 2 dns            
  Phanos 3 dns            
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn  
1 Mick Baldew Phanos 2004 9.8 3.44 7.35 1363 ptn  
2 Jeen Hammink Phanos 2004 9.8 3.38 6.66 1312 ptn  
3 Ysan Put Hylas 2004 9.9 3.39 6.35 1280 ptn  
4 Alessio Ramedia Atos 2004 9.4 3.16 5.61 1266 ptn  
5 Daniel Erbe Gomez Phanos 2004 9.7 3.27 5.90 1259 ptn  
6 Jip Ooteman Phanos 2004 9.8 3.35 5.86 1257 ptn  
7 Yohannes Hiensch Phanos 2004 10.0 3.32 5.91 1224 ptn  
8 Franklyn Nwanaforo Phanos 2004 9.7 3.25 5.02 1198 ptn  
9 Joël Mondria ATOS 2004 10.0 3.06 6.25 1193 ptn  
10 Boaz van Dijk Holland 2004 9.8 3.02 5.69 1181 ptn  
11 Finn Meijer Hylas 2004 10.4 3.43 5.51 1165 ptn  
12 Eyoél Hiensch Phanos 2004 10.0 3.00 5.74 1150 ptn  
13 Ruben Verkaik Haarlem 2004 10.1 3.24 5.18 1146 ptn  
14 Guno Pool AAC 2004 10.4 3.03 5.91 1110 ptn  
15 Adriaan Fornerod Holland 2004 10.3 3.08 5.48 1106 ptn  
16 Jeppe Mul Haarlem 2004 10.2 3.08 5.26 1106 ptn  
17 Mika Baro Hylas 2004 10.7 3.33 5.52 1106 ptn  
18 Vincent Emans Phanos 2004 10.3 3.20 4.84 1087 ptn  
19 Timin Mahajan Phanos 2004 10.2 3.20 4.53 1079 ptn  
20 Otto Plasmeijer Phanos 2004 10.4 3.20 4.87 1076 ptn  
21 Koen Postuma de Boer Hylas 2004 10.7 2.98 5.35 1025 ptn  
22 Bo vd Heijden Hylas 2004 10.7 3.00 4.81 992 ptn  
23 Finn Damhoff Haarlem 2004 10.8 2.77 5.46 977 ptn  
24 Christiaan Zandstra Holland 2004 10.8 2.90 5.04 975 ptn  
25 Steef Broesder Hylas 2004 10.8 2.69 5.02 932 ptn  
26 Daniel Sleiman Holland 2004 10.6 2.88 3.98 921 ptn  
27 Willem van Leeuwen Holland 2004 10.9 3.21 3.47 909 ptn  
28 Ezequiel Bolsman Phanos 2004 11.1 2.69 4.78 878 ptn  
29 Okke Rave AAC 2004 11.1 2.60 5.00 875 ptn  
30 Jamie van de Pavert Phanos 2004 11.1 2.87 3.84 845 ptn  
31 Chibu Zoma Hylas 2004 11.2 2.67 4.06 811 ptn  
32 Thijmen de Koning Haarlem 2004 11.6 2.26 5.32 772 ptn  
33 Sid v Houten Holland 2004 11.5 2.66 3.69 745 ptn  
34 Irmin Flach Holland 2004 11.7 2.50 4.24 733 ptn  
35 Jonathan Winkel Holland 2004 12.0 2.37 4.19 673 ptn  
36 Joep Nijssen Hylas 2004 11.8 2.30 3.49 625 ptn  
37 Tijn Challa Haarlem 2004 13.0 2.28 4.56 587 ptn  
38 Jasper Lodewijk Haarlem 2004 12.4 2.26 3.47 555 ptn  
39 Methijs Gebe Holland 2004 12.6 2.15 3.32 501 ptn  
40 LUCAS Groot   2004 dns dns 2.88 177 ptn  
                 
1000m      
1 Ooteman, Jip 1-1-2004 Phanos 3.38.6 min      
2 Hammink, Jeen 1-1-2004 Phanos 3.43.7 min      
3 Hiensch, Yohannes 8-5-2004 Phanos 3.44.1 min      
4 Hiensch, Eyoél 8-5-2004 Phanos 3.44.4 min      
5 Postuma de Boer, Koen 28-8-2004 Hylas 3.46.2 min      
6 Erbe Gomez, Daniel 1-1-2004 Phanos 3.47.7 min      
7 Ramedia, Alessio 1-1-2004 ATOS 3.52.4 min      
8 Baldew, Mick 21-3-2004 Phanos 3.53.1 min      
9 Leeuwen, Willem van 10-1-2004 Holland 3.56.7 min      
10 Heijden, Bo vd 1-1-2004 Hylas 4.00.3 min      
11 Put, Ysan 6-4-2004 Hylas 4.05.7 min      
12 Mul, Jeppe 13-10-2004 AV Haarlem 4.07.7 min      
13 Zandstra, Christiaan 1-1-2004 Holland 4.07.8 min      
14 Dijk, Boaz van 13-4-2004 Holland 4.08.4 min      
15 Broesder, Steef 1-1-2004 Hylas 4.11.4 min      
16 Nwanaforo, Franklyn 1-1-2004 Phanos 4.11.5 min      
17 Baro, Mika 7-5-2004 Hylas 4.17.8 min      
18 Plasmeijer, Otto 1-1-2004 Phanos 4.18.7 min      
19 Houten, Sid v 1-1-2004 Holland 4.27.0 min      
20 Sleiman, Daniel 1-1-2004 Holland 4.29.8 min      
21 Fornerod, Adriaan 10-11-2004 Holland 4.32.3 min      
22 Lodewijk, Jasper 1-1-2004 Haarlem 4.32.9 min      
23 Pavert, J.F. van de 4-6-2004 Phanos 4.33.1 min      
24 Emans, Vincent 1-1-2004 Phanos 4.36.5 min      
25 Bolsman, Ezequiel 1-1-2004 Phanos 4.38.0 min      
26 Mondria, Joël 1-1-2004 ATOS 4.38.0 min      
27 Pool, Guno 1-1-2004 AAC 4.41.8 min      
28 Mahajan, Timin 1-1-2004 Phanos 4.42.7 min      
29 Nijssen, Joep 1-1-2004 Hylas 4.48.4 min      
30 Challa, Tijn 27-7-2004 AV Haarlem 4.52.4 min      
31 Verkaik, Ruben 7-6-2004 AV Haarlem 4.52.4 min      
32 Rave, Okke 1-1-2004 AAC 4.52.5 min      
33 Flach, Irmin 5-11-2004 Holland 4.56.0 min      
34 Damhoff, Finn 24-2-2004 AV Haarlem 5.01.3 min      
35 Koning, Thijmen de 12-8-2004 AV Haarlem 5.02.0 min      
  Zoma, Chibu 1-1-2004 Hylas dns min      
  Meijer, Finn 1-1-2004 Hylas dns min      
  Winkel, Jonathan 20-6-2004 Holland dns min      
  Gebe, Methijs 1-1-2004 Holland dns min      
                 
Jongens pupillen A(2e jrs)              
4x60m      
1 Hylas 36.8 sec          
2 Phanos 1 38.2 sec          
3 Holland 38.5 sec          
4 Phanos 2 39.6 sec          
5 AV Haarlem 40.5 sec          
  ATOS 40,0  (BM) sec          
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn  
1 Luca van Diepen Hylas 2003 9.2 1.35 7.31 1651 ptn  
2 Juriaan Ròsingh Holland 2003 9.6 1.20 7.44 1482 ptn  
3 Hidde Mollee Holland 2003 9.6 1.05 8.28 1418 ptn  
4 Koen Grapendaal Hylas 2003 10.0 1.20 6.70 1379 ptn  
5 Erick Könst Haarlem 2003 10.3 1.15 7.64 1353 ptn  
6 Lucius Bout Phanos 2003 10.0 1.10 6.20 1276 ptn  
7 Ties vd Waal ATOS 2003 10.0 1.10 6.03 1266 ptn  
8 Stefan Velden Hylas 2003 10.1 1.20 4.79 1243 ptn  
9 Rutger Schim vd. Loeff Phanos 2003 10.1 1.10 5.75 1233 ptn  
10 Gijs Dekker Hylas 2003 9.6 0.90 6.10 1184 ptn  
11 Jeroen Out Haarlem 2003 10.0 1.00 5.32 1147 ptn  
12 Bart de Beus Haarlem 2003 10.3 1.05 5.16 1130 ptn  
13 Jayden Gumbs Hylas 2003 10.4 1.05 5.24 1122 ptn  
14 Nizar Benhamadi ATOS 2003 10.1 0.95 5.18 1086 ptn  
15 Sven Verkooy Holland 2003 10.8 1.00 6.07 1085 ptn  
16 Len ter Laak Phanos 2003 10.1 0.95 5.06 1078 ptn  
17 Noah Larsson Phanos 2003 10.4 1.00 4.68 1047 ptn  
18 Elias Bouwman Phanos 2003 10.7 1.00 5.02 1031 ptn  
19 Boudewijn Fornerod Holland 2003 10.8 0.95 5.33 1002 ptn  
20 Joris Strijder Haarlem 2003 11.0 0.95 5.47 986 ptn  
21 Job Kreuger Haarlem 2003 11.4 1.10 4.43 979 ptn  
22 Martijn vd Laar Holland 2003 11.0 1.00 4.60 963 ptn  
23 Yannick Elvers Haarlem 2003 11.1 0.95 4.63 918 ptn  
24 David Anker Hylas 2003 11.0 0.85 5.15 891 ptn  
25 Silas de Moor Phanos 2003 11.0 0.95 4.05 887 ptn  
26 Jort Hermanus Hylas 2003 11.2 0.95 3.69 836 ptn  
27 Fedor Musil Phanos 2003 dns 1.05 5.14 730 ptn  
28 Sake Meindersma Holland 2003 10.6 dns 4.90 693 ptn  
                 
1000m 31 deelnemer(s)    
1 Diepen, Luca van 1-1-2003 Hylas 3.20.8 min   ptn  
2 Ròsingh, Juriaan 1-1-2003 Holland 3.33.9 min   ptn  
3 Mollee, Hidde 29-11-2003 Holland 3.36.5 min   ptn  
4 Bout, Lucius 14-5-2003 Phanos 3.44.6 min   ptn  
5 Grapendaal, Koen 25-1-2003 Hylas 3.51.7 min   ptn  
6 Larsson, Noah 1-1-2003 Phanos 3.52.1 min   ptn  
7 Bouwman, Elias 1-1-2003 Phanos 3.59.2 min   ptn  
8 Benhamadi, Nizar 1-1-2003 ATOS 3.59.8 min   ptn  
9 Waal, Ties vd 1-1-2003 ATOS 4.01.6 min   ptn  
10 Beus, Bart de 10-11-2003 AV Haarlem 4.03.3 min   ptn  
11 Könst, Erick 25-1-2003 AV Haarlem 4.05.3 min   ptn  
12 Anker, David 1-1-2003 Hylas 4.06.4 min   ptn  
13 Hermanus, Jort 30-4-2003 Hylas 4.13.1 min   ptn  
14 Velden, Stefan 1-1-2003 Hylas 4.21.3 min   ptn  
15 Laak, Len ter 5-9-2003 Phanos 4.22.8 min   ptn  
16 Meindersma, Sake 1-1-2003 Holland 4.23.2 min   ptn  
17 Moor, Silas de 1-1-2003 Phanos 4.29.2 min   ptn  
18 Schim vd. Loeff, Rutger 1-1-2003 Phanos 4.33.9 min   ptn  
19 Laar, Martijn vd 1-1-2003 Holland 4.34.6 min   ptn  
20 Gumbs, Jayden 1-1-2003 Hylas 4.36.1 min   ptn  
21 Elvers, Yannick 9-5-2003 AV Haarlem 4.59.3 min   ptn  
                 
Meisjes pupillen A(1e jrs)              
4x60m      
1 Phanos 1 37.9 sec          
2 Holland 38.3 sec          
3 AAC 39.3 sec          
4 Phanos 2 41.2 sec          
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn  
1 Miro Vlasman Phanos 2004 9.5 3.51 5.38 1305 ptn  
2 Anouk vd Kuur AAC 2004 9.7 3.76 5.04 1301 ptn  
3 Babs Koeman Haarlem 2004 9.7 3.70 4.43 1246 ptn  
4 Sophie van Ekeris Holland 2004 10.4 3.53 5.74 1200 ptn  
5 Renee Hon AAC 2004 10.4 3.47 5.82 1193 ptn  
6 Maudy Stoop Hylas 2004 10.8 3.60 5.88 1170 ptn  
7 Antonia Benevento Phanos 2004 9.8 3.50 4.12 1169 ptn  
8 Mathilda Lamers AAC 2004 10.2 3.21 5.52 1149 ptn  
9 Eva Hoogerwerf Holland 2004 10.3 3.44 4.89 1139 ptn  
10 Josephine Jense Phanos 2004 10.0 3.33 4.56 1137 ptn  
11 Carlijn Breure Phanos 2004 10.5 3.30 5.61 1131 ptn  
12 Esther Klok Phanos 2004 10.3 2.97 5.78 1103 ptn  
13 Rochelle Negenman Holland 2004 9.9 3.12 4.42 1100 ptn  
14 Sharona de Winter Hylas 2004 10.3 2.92 5.44 1071 ptn  
15 Krisje van Dongen Phanos 2004 10.5 3.14 5.01 1060 ptn  
16 Lara Vens AAC 2004 10.4 3.11 4.55 1036 ptn  
17 Mare Bòdecker Phanos 2004 10.3 3.15 4.02 1018 ptn  
18 Anouk Kempkes AAC 2004 10.4 2.90 4.65 1001 ptn  
19 Faye Traube AAC 2004 10.9 2.94 5.48 1000 ptn  
20 Maria Kuipers Phanos 2004 10.5 3.08 4.00 975 ptn  
21 Charlie Verbeek Phanos 2004 10.4 3.11 3.39 947 ptn  
22 Dominique Oudhoff Hylas 2004 10.6 2.90 4.21 942 ptn  
23 Mette Borsboom Holland 2004 10.9 3.00 3.56 874 ptn  
24 Natalie van Mil Holland 2004 11.4 2.87 4.50 860 ptn  
25 Esmee Roelants Phanos 2004 11.0 2.78 3.55 816 ptn  
26 Robin vd Bergh ATOS 2004 11.6 2.57 4.48 776 ptn  
27 Nienke Oosterveer Hylas 2004 11.8 2.69 4.41 774 ptn  
28 Charlotte van de Voort ATOS 2004 12.5 2.41 3.83 604 ptn  
  Pascalle Janssen Holland 2004 dns   dns 0 ptn  
  Sanne Muntford Holland 2004 dns dns dns 0 ptn  
  Phoenix Stutterheim Phanos 2004 dns dns dns 0 ptn  
                 
1000m 31 deelnemer(s)    
1 Koeman, Babs 1-1-2004 Haarlem 3.46.0 min      
2 Vlasman, Miro 1-1-2004 Phanos 3.53.8 min      
3 Kempkes, Anouk 6-5-2004 AAC 3.53.9 min      
4 Kuipers, Maria 1-1-2004 Phanos 3.54.6 min      
5 Traube, Faye 1-1-2004 AAC 3.59.1 min      
6 Oudhoff, Dominique 1-1-2004 Hylas 4.00.2 min      
7 Hoogerwerf, Eva 12-6-2004 Holland 4.02.3 min      
8 Winter, Sharona de 1-1-2004 Hylas 4.08.8 min      
9 Dongen, Krisje van 2-10-2004 Phanos 4.09.3 min      
10 Ekeris, Sophie van 9-7-2004 Holland 4.10.8 min      
11 Negenman, Rochelle 10-1-2004 Holland 4.11.7 min      
12 Breure, Carlijn 1-1-2004 Phanos 4.19.9 min      
13 Vens, Lara 9-2-2004 AAC 4.21.4 min      
14 Benevento, Antonia 1-1-2004 Phanos 4.23.6 min      
15 Stoop, Maudy 1-1-2004 Hylas 4.25.2 min      
16 Bòdecker, Mare 1-1-2004 Phanos 4.27.4 min      
17 Kuur, Anouk vd 1-1-2004 AAC 4.27.5 min      
18 Roelants, Esmee 1-1-2004 Phanos 4.28.4 min      
19 Hon, Renee 1-1-2004 AAC 4.29.0 min      
20 Verbeek, Charlie 1-1-2004 Phanos 4.30.0 min      
21 Oosterveer, Nienke 1-1-2004 Hylas 4.30.1 min      
22 Voort, Charlotte van de 28-8-2004 ATOS 4.37.0 min      
23 Klok, Esther 1-1-2004 Phanos 4.37.7 min      
                 
Meisjes pupillen A(2e jrs)              
4x60m      
1 Holland 37.8 sec          
2 Phanos 38.3 sec          
3 ATOS 43.4 sec          
4 Hylas 40.5   (BM) sec          
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn  
1 Simone Schouws Phanos 2003 9.6 1.20 6.19 1410 ptn  
2 Floor Algera Holland 2003 9.7 1.20 5.94 1378 ptn  
3 Liv Schouw Holland 2003 9.8 1.00 6.02 1221 ptn  
4 Meinou Janssen ATOS 2003 10.0 1.05 5.81 1215 ptn  
5 Nina Kruijer Hylas 2003 9.4 1.00 4.81 1205 ptn  
6 Veerle Verbeek Phanos 2003 10.0 1.10 5.03 1201 ptn  
7 Emma van Gelder AAC 2003 10.3 1.15 4.97 1190 ptn  
8 Tosca Bink AAC 2003 10.3 1.00 6.31 1166 ptn  
9 Madeleine Schroor Phanos 2003 9.8 1.00 4.86 1146 ptn  
10 Vera Blank Phanos 2003 10.0 1.05 4.75 1145 ptn  
11 Tessa Beugelink AAC 2003 10.2 0.95 5.73 1108 ptn  
12 Suzanne Boissevain Holland 2003 10.0 1.00 4.52 1092 ptn  
13 Lourdes Vos Holland 2003 10.4 0.95 5.39 1059 ptn  
14 Donna Bosscha Holland 2003 10.3 1.00 4.66 1059 ptn  
15 Marysol da Garca ATOS 2003 10.4 1.00 4.78 1054 ptn  
16 Anne de Boer Holland 2003 10.9 1.10 4.51 1044 ptn  
17 Bodil Wergius Phanos 2003 10.4 1.00 3.86 987 ptn  
18 Floor Bakkers Holland 2003 11.1 1.00 4.88 971 ptn  
19 Kim Hendriks Hylas 2003 10.8 1.00 3.99 944 ptn  
20 Jesse Snel Holland 2003 11.3 1.00 4.36 911 ptn  
21 Isa Dobber Holland 2003 10.8 0.90 3.96 868 ptn  
22 Gina v Houten Phanos 2003 10.2 1.00 dns 755 ptn  
                 
1000m      
1 Verbeek, Veerle 5-5-2003 Phanos 3.44.8 min      
2 Kruijer, Nina 2-1-2003 Hylas 3.48.6 min      
3 Schouw, Liv 1-1-2003 KAV Holland 3.52.5 min      
4 Algera, Floor 1-1-2003 Holland 3.53.8 min      
5 Beugelink, Tessa 1-1-2003 AAC 4.07.8 min      
6 Schouws, Simone 27-11-2003 Phanos 4.09.4 min      
7 Blank, Vera 11-3-2003 Phanos 4.13.6 min      
8 Bink, Tosca 2-8-2003 AAC 4.17.6 min      
9 Gelder, Emma van 1-1-2003 AAC 4.21.4 min      
10 Bosscha, Donna 4-8-2003 KAV Holland 4.22.6 min      
11 Boer, Anne de 1-1-2003 Holland 4.31.6 min      
12 Wergius, Bodil 1-1-2003 Phanos 4.36.0 min      
13 Boissevain, Suzanne 19-3-2003 KAV Holland 4.36.4 min      
14 da Graca, Marysol 26-7-2003 ATOS 4.42.1 min      
15 Vos, Lourdes 14-5-2003 KAV Holland 4.42.6 min      
16 Bakkers, Floor 1-1-2003 Holland 4.48.7 min      
                 
Jongens pupillen mini              
4x40m      
1 Holland 30.9 sec          
2 Phanos 43.3 sec          
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn  
1 Tim Posthuma de Boer Hylas 2007 7.3 3.21 19.93 1117 ptn  
2 Duuk v Schelven Holland 2007 8.7 2.37 16.94 680 ptn  
3 Giosue Vollaard Holland 2007 8.5 2.52 11.00 637 ptn  
4 Tom Verheij Phanos 2009 8.5 2.27 12.52 615 ptn  
5 Jesse Stalenberg Hylas 2007 8.3 2.35 9.50 602 ptn  
6 Levi Ravelli Holland 2007 dns 2.77 15.94 529 ptn  
7 Teun v Leeuwen Holland 2007 9.3 2.27 9.62 456 ptn  
8 Jonah Kuipers Phanos 2008 9.4 2.02 5.62 302 ptn  
9 Viktor Kemmere Phanos 2007 9.6 1.80 7.65 285 ptn  
10 Taygel Bosman Phanos 2009 9.2 1.63 6.32 266 ptn  
                 
600m      
1 Posthuma de Boer, Tim 1-1-2007 Hylas 2.29.4 min      
2 Vollaard, Giosue 1-1-2007 Holland 2.33.6 min      
3 Sxhelven, Duuk v 1-1-2007 Holland 2.42.8 min      
4 Leeuwen, Teun v 1-1-2007 Holland 2.45.2 min      
5 Bosman, Taygel 1-1-2009 Phanos 2.53.8 min      
6 Verheij, Tom 1-1-2009 Phanos 2.59.2 min      
7 Kuipers, Jonah 1-1-2008 Phanos 3.02.1 min      
8 Kemmere, Viktor 1-1-2007 Phanos 3.06.0 min      
9 Stalenberg, Jesse 1-1-2007 Hylas 3.08.8 min      
                 
Meisjes pupillen mini              
4x40m      
1 Phanos 31.6 sec            
                 
Meerkamp Naam Vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn  
1 Rosa Matthijsen Phanos 2007 8.0 2.70 8.18 690 ptn  
2 Teuntje Mollee Holland 2007 8.3 2.32 10.55 617 ptn  
3 Amber Mol ATOS 2007 9.0 2.25 12.65 546 ptn  
4 Lana Jansen Phanos 2007 8.6 2.49 6.98 532 ptn  
5 Gabriëlla Hollanders Hylas 2007 9.2 2.29 8.10 440 ptn  
6 Imre Schipper ATOS 2007 9.3 2.32 6.98 408 ptn  
7 Lotte Huisman Hylas 2007 9.8 2.04 10.55 372 ptn  
8 Claudia Rimedia ATOS 2007 9.3 2.25 5.92 368 ptn  
9 Olivia Musil Phanos 2007 10.8 2.21 7.87 267 ptn  
10 Livia v Weldam Phanos 2008 11.6 1.21 4.36 17 ptn  
                 
600m 10 deelnemer(s)    
1 Mollee, Teuntje 1-10-2007 Holland 2.38.8 min      
2 Huisman, Lotte 28-1-2007 Hylas 2.46.1 min      
3 Rimedia, Claudia 1-1-2007 ATOS 2.46.7 min      
4 Jansen, Lana 1-1-2007 Phanos 2.53.7 min      
5 Musil, Olivia 1-1-2007 Phanos 2.56.1 min      
6 Schipper, Imre 1-1-2007 ATOS 3.04.3 min      
7 Mol, Amber 1-1-2007 ATOS 3.05.1 min      
8 Hollanders, Gabriëlla 2-1-2007 Hylas 3.07.0 min      
9 Weldam, Livia v 1-1-2008 Phanos 3.29.4 min      
Bladwijzer de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.