Uitslagen Instuif 20 juni

Uitslagen instuifwedstrijd 20 juni 2014          
                         
Kogelstoten           Discuswerpen        
                         
Dames           Dames        
1 Eva  van Ee Aalsmeer   7.94 m   1 Eva van Ee Aalsmeer   21.21m
                         
Meisjes B           Meisjes B        
1 Nienke  Veerkamp Holland   10.41 m   1 Marjolein Bolten Haarlem.meer 28.66 m
2 Marieke  Mul Holland   8.90 m   2 Suzannen van Baar Haarlem.meer 23.13 m
3 Suzanne v. Baar Haarlem.meer 8.58 m   3 Marieke Mul Holland   18.36 m
4 Lotte Rothweiler Holland   7.81 m              
                         
Masters (45)           Masters (45)        
1 Pascal Geursen Suomi   10.27   1 Pascal Geursen Suomi   29,12 m
                         
Heren             Heren        
1 Matthijs  Teengs Haarlem   9.79   1 Casper vd. Ploeg Phanos   45.79m
2 Tim Rombout Haarlem   9.57 m   2 Ivo  v. Haaren Holland   33.54 m
3 Mark Beelen Haarlem   6.61 m   3 Nick Smit Aalsmeer   30.24 m
              4 Tim  Rombout Haarlem   28.04 m
Jongens A                      
1 Robert Verschuren Haarlem   9.23 m   Jongens B        
              1 Laurens  Corbiere Clytoneus   39.15 m
Jongens B                      
1 Niels  Lamberts Holland   12.81 m              
2 Laurens Corbiere Clytoneus   10.81 m   Speerwerpen        
              Dames        
              1 Eva v. Ee Aalsmeer   24.30 m
Verspringen                      
              Meisjes B        
Dames           1 Marieke Mul Holland   26.55 m
1 Mariska Kaptein Leiden Atl   4.64 m              
2 Rosemarie  Overduijn Leiden Atl   4.09 m   Heren        
              1 Nick Smit Aalsmeer   47.45 m
Meisjes B           2 Tim  Rombout Haarlem   46.55 m
1 Lotte  Rothweiler Holland   4.35 m   3 Vincent Kalf AV 23   36.98 m
                         
Heren             Jongens A        
1 Ashneal Werlema Holland   5.81 m   1 Robert Verschuren Haarlem   44.62
2 Tim Rombout Haarlem   4.98 m              
3 Matthijs  Teengs Haarlem   4.94 m   Jongens B        
4 Mark Beelen Haarlem   3.93 m   1 Laurens Corbiere Clytoneus   37.48 m
                         
Jongens B                      
1 Jason Komen Haarlem   5.22   5000 meter        
                         
Hoogspringen         Dames        
Heren             1 Sanne Bakker DEM   20.11.3
1 Tim Rombout Haarlem   1.51 m              
              Heren        
Jongens B           1 Daan Oppenhuis Haarlem   17.04.6
1 Jasom Komen Haarlem   1.57 m   2 Erik Langeveld DEM   18.36.6
              3 Marco Stricker DEM   19.18.6
Meisjes B                      
1 Marjolein Bnolten Haarl.meer 1.60   Jongens A        
2 Ivanka Groenenberg Haarl.meer 1.54   1 Max Rijs Trias   16.45.6
Bladwijzer de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.